نتایج جستجو برای عبارت :

نجات لنینگراد Saving Leningrad 2019

امتیاز : 6.2 از 10 موضوع : اکشن, درام, جنگیحجم : 590MB , 890MB , 1.52GB دوبله
کارگردان : Aleksey Kozlov
بازیگران : Maria Melnikova , Andrey Mironov-Udalov , Gela Meskhi
خلاصه داستان :در پاییز دهه‎ی چهل میلادی دو دوست مجبور می‎شوند تا سوار یک کشتی‎ که مردم را از محاصره‎ی لنینگراد خارج می‎کند، همراه شوند. اما هنگام شب کشتی گرفتار طوفان می‎گردد و زمانی که شروع به غرق شدن می‎کند، هواپیماهای دشمن اولین کسانی هستند که به محل حادثه می‎رسند و
480P     DOWNLOAD 
720P     DOWNLOAD 
1080P   DOWNLOAD 
دانلود فیلم Saving Zoe 2019 با کیفیت عالی لینک مستقیم
ددانلود فیلم Saving Zoe 2019 با کیفیت عالی , دانلود فیلم جدید , دانلود فیلم خارجی , دانلود فیلم 2020
IMDB
۷٫۷/۱۰ از ۶ رای
مدت زمان : ۹۵ دقیقهزبان : انگلیسیکیفیت : ۷۲۰p Web-dlفرمت : MKVحجم : ۸۰۰ مگابایتمحصول : آمریکاستارگان : Laura Marano, Giorgia Whigham, Vanessa Marano, Chris Tavarezکارگردان : Jeffrey G Hunt
دانلود فیلم Saving Zoe 2019
نام فیلم: نجات سرباز رایان – Saving Private Ryan
ژانر: اکشن ، درام ، جنگی
کارگردان: Steven Spielberg
ستارگان: Tom Hanks, Tom Sizemore, Edward Burns
محصول کشور: آمریکا
مدت زمان: 169 دقیقه
زبان: دوبله فارسی + زبان اصلی
کیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720p
خلاصه داستان: در جریان جنگ جهانی دوم، گروهی از سربازان امریکایی به پشت خطوط دشمن نفوذ می کنند تا یک سرباز چترباز بنام رایان، که تمام برادرانش در جنگ کشته شده‌اند، را نجات دهند …
ادامه مطلب
سال انتشار: 1998
خلاصه داستان: در جریان جنگ جهانی دوم، گروهی از سربازان امریکایی به پشت خطوط دشمن نفوذ می کنند تا یک سرباز چترباز بنام رایان، که تمام برادرانش در جنگ کشته شده‌اند، را نجات دهند …
ادامه مطلب
سال انتشار: 1998
ادامه مطلب
no matter you are muslim, Christians, Jewish or zoroastrian. we all are worshipping one unique God and this God has promised us, a saviour will come, for saving humanity from darknesses and wickedness.we should ask our God to let the saviour return for us 
#ThePromisedSaviour 
مهم نیست که مسلمان، مسیحی، یهودی یا زرتشتی هستی. مهم‌ این که همه‌ی ما یک خدای بی‌همتا را میپرستیم و این خدا به ما وعده داده است که یک منجی برای نجات دادن انسانیت از تاریکی ها و شرارت ها خواهد آمد. ما باید از از خدایمان بخواهیم تا به منجی اجازه دهد برای ما برگردد.
Boonie Bears: To the Rescue 2019 1080p BluRay,انیمیشن خرس های بونی 2019 دوبله فارسی,بونی بیرز,خرس های بونی: پیش به سوی نجات,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Boonie Bears 2019,دانلود فیلم بونی بیرز 2019,دانلود کارتون خرس های بوتی به سوی نجات,دانلود کارتون خرس های بونی 2019,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی Boonie Bears: To the Rescue 2019,سایت دوستی ها,
ادامه مطلب
دانلود فیلم شیاطین ۲۰۱۹ با زیرنویس فارسی
خلاصه داستان : یک زن جوان در حین اینکه سعی می کند تا پدرش را در طول یک گرباد رده ۵ نجات دهد، خود را در داخل خانه ای پیدا می کند که در شرف غرق شدن است و باید برای نجات خودش با تمساح ها نیز مبارزه کند…

ادامه مطلب
با اکران فیلم سینمایی Mary Poppins Returns در سال اخیر ، دوباره زمزمه ی اسم مری پاپینز بیشتر شنیده می شود . اما این پست مربوط به فیلمی است که حدود پنج سال پیش  ، اکران شد . دقیقا یادم نیست آن وقت ها چرا Saving Mr. Banks را تماشا کردم ... احتمالا علاقه ی وافرم به تام هنکس مشوق اصلی دیدن فیلم بود ؛ آن هم در حالیکه " مری پاپینز " برای من فقط اسمی مربوط به یک فیلم قدیمی و نه چندان مهم بود . Saving Mr. Banks فیلمی است که به مناسبت پنجاهمین سالگرد اکران Mary Poppins ساخته شد . 
چند ماه پ
با اکران فیلم سینمایی Mary Poppins Returns در سال اخیر ، دوباره زمزمه ی اسم مری پاپینز بیشتر شنیده می شود . اما این پست مربوط به فیلمی است که حدود پنج سال پیش  ، اکران شد . دقیقا یادم نیست آن وقت ها چرا Saving Mr. Banks را تماشا کردم ... احتمالا علاقه ی وافرم به تام هنکس مشوق اصلی دیدن فیلم بود ؛ آن هم در حالیکه " مری پاپینز " برای من فقط اسمی مربوط به یک فیلم قدیمی و نه چندان مهم بود . Saving Mr. Banks فیلمی است که به مناسبت پنجاهمین سالگرد اکران Marry Poppins ساخته شد . 
چند ماه
دانلود آهنگ جدید عباس رضاقلی چتر نجات
Download New Music Abbas Rezagholi chatre nejat
آهنگ جدید عباس رضاقلی بنام چتر نجات
پشت هم بهونه میگیری چرا که به یه فاصله مجبورم کنی
دست به هرکاری زدی شاید بشه منو از پیش خودت دورم کنی تو هوایی شده بودی که بری

ادامه مطلب
منو نجات بده التماست میکنم ...
این حرفهارو توی دفترم نمیتونم بنویسم 
واصلا نمیخوام ناشکری کنم 
خودتم میدونی من چقد قدردان موهبت هات هستم 
ولی بیا و نجاتم بده از این هر روز فروریختن امید هام 
من نمیخوام این شکلی زندگی کنم 
نمیتونم این حرفارو به هیچ کسی تو این عالم بزنم 
منو نجات بده رفیق دیرینه 
منو نجات بده مهربونترین 
منو نجات بده خالق
منو نجاتم بده 
فقط تویی که اشکامو میبینی ، بغضمو میفهمی ؛ لرزش چونمو تو این نیمه شب حس میکنی فقط تویی 
نجا
دانلود آهنگ جدید شایان میر منو نجات بده
Download New Music Shayan Mir mano nejat bede
آهنگ جدید شایان میر بنام منو نجات بده
هرجا که حرف تو میشه میشینم تنها یه گوشه
با خودم میگم ولش کن اما میبینم نمیشه

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ منو نجات بده

آهنگ های شایان میر 
از آیه 33 سوره ی عنکبوت: 
لاتخف و لاتحزن انا منجوک
نترس و غمگین نباش؛ ما تو را نجات خواهیم داد.

یونس که از شکم نهنگ نجات پیدا کرد؛ آتش که بر ابراهیم سرد شد...شده یکی بغلت کنه بعد غم و دلتنگی و خستگی و اعتراضت شسته بشه و فقط حال خوب بمونه؟ ایمان همون آغوشه. ایمان ما رو نه فقط از "جهان فاسد مردم " که از خودمون هم نجات میده.
برای خودمون آغوش بخواهیم یا بسازیم؛ آغوشی از جنس امنیت، جنس ایمان.

به طورکلی، برنامه های بهینه ساز که معروف ترین آنها Clean master میباشد، روی برنامه تاثیر گذاشته و باعث چنین رویدادی میشود. بنابراین لازم است وارد چنین برنامه های بهینه ساز شده و گزینه phone boost را انتخاب نمایید. در نهایت تیک تقویم فارسی را بردارید.پس از طی مرحله فوق، تنظیمات پیشنهاد شده را با توجه به نوع گوشی انجام دهید.هواوی:ابتدا به تنظیمات گوشی > تنظیمات پیشرفته > مدیر باتری بروید و تنظیمات زیر را انجام دهید:1- در بخش "حالت نیرو" آیتم کارایی را ا
گوشی هوآوی جان یک انسان را نجات داد
عملکرد خوب باتری یکی از گوشی‌های هوشمند هوآوی باعث نجات جان یک انسان در شرایط اضطراری شد.

فناوری‌های مرتبط با سلامتی در عصر نوین، در دستگاه‌های الکترونیکی متفاوتی ادغام شده‌اند. به عنوان نمونه می‌توان به گوشی‌های همراهی اشاره کرد که با تشخیص‌دهنده‌های هوشمند می‌توانند در شرایط حاد و ضروری به طور خودکار با مرکز فوریت‌های پزشکی تماس بگیرند. علاوه بر این، سیستم‌های ویژه پایش وضعیت سلامتی افراد که
زنی که توسط برادرانش شکنجه و سپس در یک قبرستانی زنده به گور شده بود توانست با بیرون آمدن از قبر جانش را نجات دهد.
زن میانسال اکراینی که در یک قبر زنده به گور شده بود با خوش شانسی از این حادثه جان سالم بدر برد. " نینا رُدچِنکو " ۵۷ ساله که توسط دو برادر ۲۷ و ۳۰ ساله اش مورد شکنجه
ادامه مطلب
مدتی هست که من از استفاده مکرر از اپ های تلفن همراه در بین کار به ستوه اومده بودم و با نصب یه نرم افزار روی خود موبایلم فهمیدم ساعات زیادی از روزم رو دارم هدر میدم.. مثلا گاهی تا چندین ساعت در روز با گوشی سرگرم بودم .   اما از طرفی نمیخواسم این اپها رو پاک کنم .... چون مثلا در تلگرام گروههای کاری یا علمی دارم که باید بمونم ...  گاهی میذاشتم روی مود پرواز که خب ارتباط های اضطراری از بین میرفت..  یه مدت میخواستم از این گوشی های ساده بگیرم  مثل لایت وگو
حالم خوبه. دیشب سر یه موضوعی قاطی کردم :( و به خاطرش هنوز ناراحتم تا نصف شب گریه میکردم تا بالاخره خوابم برد.اینم یجورشه دیگه شانس منه. اما من یه راه نجات دارم. تنها یه راه نجات. باید سخت کار کنم تا از این وضعیت بیام بیرون. فقط به این امید زندگی میکنم تا بتونم از پسش بر بیام. من باید خودم زندگیمو تغییر بدم چون هیچکسو ندارم که به فکرم باشه. این شرایط مزخرف تنها راه نجات ازش کارکردنو کار کردنو کار کردنه. من فقط همه ی امیدم به همینه. هیچ راه نجات دیگه
«خانواده‌ای هست مفلوک. کار پدر بدانجا کشیده است که مجبور است طلای مادر بفروشد تا نان سفرهٔ فرزندان فراهم آورد و البته بیش از آن را نیز خرج خود کند.... به پدر چه خواهید گفت؟ بیکار؟ مفلس؟ معتاد؟ هر چه خواستید بگویید اما بدانید از چنین مردی بایستی ناامید بود. اگر کسی به فکر نجات چنین خانواده‌ای باشد، تنها به فرزندان جوان امید خواهد بست...»
«مادر یعنی وطن. طلا یعنی نفت. پدر یعنی دولت... این ملک پدرانی داشته است که برای حکومت، نه طلای مادر که خود ماد
دانلود آهنگ جدید شایان میر منو نجات بده
دانلود آهنگ شایان میر به نام منو نجات بده کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده منو نجات بده با صدای شایان میر از جوان ریمیکس
ترانه و موزیک : هادی جولانی, میکس و مستر : ایمان احمدزاده
Download New Music Shayan Mir – Mano Nejat Bede

شنوندگان عزیز، هم اکنون می توانید ساخته جدید شایان میر را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
جدیدترین آهنگ شایان میر، منو نجات بده نام گرفته است.
ا
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
دانلود فیلم Crawl 2019
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, ترسناک, درام, هیجان انگیز
کارگردان : Alexandre Aja
ستارگان : Barry Pepper, Kaya Scodelario, Morfydd Clark, Ross Anderson
سال : 2019
کشور : آمریکا
سازندگان : Michael Rasmussen,Shawn Rasmussen
مدت زمان : 1 ساعت و 27 دقیقه
. هیلی کلر هنگام تلاش برای نجات پدرش در یک طوفان شدید ، متوجه می‌شود که او در یک خانه پر از آب به دام افتاده است و باید برای نجات جانش با تمساح‌ها مبارزه کند و…
ادامه مطلب
BluRay,The Rescuers 1977,بلوری,دانلود The Rescuers 1977 720p,دانلود انیمیشن نجات دهندگان با دوبله فارسی,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Rescuers 1977,دانلود دوبله فارسی انیمیشن نجات دهندگان The Rescuers 1977,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Rescuers 1977,دانلود کارتون برنارد و بیانکا در نجات پنی,دانلود مستقیم The Rescuers 1977 1080p,دانلود نیمیشن The Rescuers 1977,
ادامه مطلب
دانلود فیلم Expo 2019

ژانر فیلم : اکشن , جنایی , هیجانی
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Joseph Mbah
نویسنده :
بازیگران : Derek Davenport, Richard Lippert, Amelia Haberman, Shepsut Wilson
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : اکسپو ، نام فیلمی اکشن و جنایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی جوزف مباح می‌باشد. داستان این فیلم درباره‌ی یک سرباز سابق می‌باشد که تنها سه روز برای اثبات بی‌گناهی‌اش فرصت دارد. او مجبور است تا آخرین کارش را انجام دهد و فرزند رب
پاورپوینت درس ۱ زبان دهم | Saving Nature
وب درس        پاورپوینت زبان دهم

سلام عرض میکنیم به کاربران وب درس ، پاورپوینت درس ۱ زبان دهم | Saving Nature اولش بگیم ! ما به یه سری از دلایل مجبوریم خیلی در مورد محصولاتمون توضیح بدیم ! در این مطلب برای شما پاورپوینت درس ۱  رو قرار دادیم . یکی از ویژگی های مهم و بارز پاورپوینت های اموزشی از جمله پاورپوینت زبان دهم درس اول علاوه بر اینکه باید از لحاظ آموزشی کامل باشند طراحی و دیزاین حرفه ای میباشد ، این پاورپوینت
نام کتاب: کیف نجات خانوادهترجمه و تألیف : زیبا ایوبیان
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ سوم،بهار ۱۳۹۰ناشر : مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایرانتعداد صفحات:  ۴۸ صفحه.اندازه صفحات: 14×10 cmعکس : داردشابک:  ۹۷۸۹۶۴۲۷۸۰۲۸۰ | ISBN : 978-964-2780-28-0
* محل نگهداری کتاب : کتابخانه‌ی هلال احمر شهر بیجار
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول از قبل از ظهر دوشنبه ۹۸/۱۰/۳۰ تا قبل از ظهر ۹۸/۱۱/۰۶

* معرفی و بررسی: بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ
این کتاب به طور مختصر و مفید
Transformers: Rescue Bots Academy 2019 S01 1080p,بدیل شوندگان,دانلود انیمیشن Transformers: Rescue Bots Academy,دانلود انیمیشن جدید,دانلود زیرنویس فارسی Transformers: Rescue Bots Academy,دانلود کارتون تبدیل شوندگان فصل 1,سایت دوستی ها,فصل اول انیمیشن ترانسفورمرز,فصل اول انیمیشن ترانسفورمرز 2019,فصل اول کارتون ترانسفورمرز ۲۰۱۹ با دوبله فارسی,نجات ربات های آکادمی,
ادامه مطلب
دانلود رایگان فیلم HD Exit 2019
دانلود فیلم خروج 2019 با کیفیت بالا
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت 1080 ، 720 ، 480 اضافه شد
خلاصه داستان فیلم :
خروج ، فیلمی اکشن و کمدی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی لی سنگ جئون می‌باشد. داستان این فیلم از آنجایی شروع می‌شود که یک دود سفید رنگ که حاوی یک نوع گاز سمی است در شهر سئول در کره جنوبی پخش می‌شود. در این میان یک صخره‌نورد سعی می‌کند تا گروهی از مردم را نجات دهد. اما…
ادامه مطلب
بازی اندرویدی  Gibbets: Bow Master در سبک بازی های ارکید و بی پایان توسط استودیو بازی سازی   HeroCraft Ltd  ارائه گوگل پلی شده است.
با دانلود بازی Gibbets: Bow Master شما قرار است قهرمان و اسطوره واقعی باشید تا تمام افرادی که قرار است اعدام شوند را نجات دهید. شما کمانداری هستید که با همان تیر و کمان خود باید طناب اعدام را پاره کنید و جلوی مرگ سربداران را بگیرید.
این بازی شاید در نگاه اول ساده و آسان باشد ولی شما باید مهارت خود را در کمانداری نشان دهید و وقتی می خواهی
شما به عنوان مشاور در کتابخانه ای در بریتانیا استخدام شده اید. شما به خاطر این موضوع بسیار هیجان زده هستید و همراه با خواهر خود جشنی ترتیب داده اید. اما هنگامی که خواهرتان توسط کتابی اسرارآمیز و خطرناک بلعیده می شود همه چیز به سرعت تغییر کرده و ترس و وحشت تمام وجود شما را فرا می گیرد. حال این وظیفه شماست تا برای نجات او به دنیای ناشناخته ها که سرشار از دلهره و وحشت است سفر کرده و خواهر خود را نجات دهید. اما آیا شما قدرت کافی برای مقابله با اهریم
کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf

نجات از مرگ مصنوعی دانلود رایگان کتاب نجات از مرگ مصنوعی تالیف علی اکبر سقاباشی PDF طب سنتی نوع فایل : PDF نویسنده : علی اکبر سقاباشی Ø. دانلود رایگان کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf  فایل Pdf راهنمای نجات از مرگ مصنوعی دانلود رایگان کتاب راهنمای نجات از مرگ مصنوعی نوشته علی اکبر سقاباشی

کتاب نجات از مرگ مصنوعی
دانلود رایگان کتاب راهنمای
صحنه ی آخر شیندر لیست برام حس عجیبی داشت(خطرِ اسپویل!)

لحظه ای که سنچاق سینه اش رو میکنه و میگه این طلا بود و میشد باهاش جون یه انسان رو نجات بدم.یه انسان و بعد میزنه زیر گریه!خیلی خودمون رو توش دیدم که توی خواسته های بی نهایتمون غرق شدیم در حالی که شاید میشه با این چیزا جون کلی آدم رو نجات بدیم!
مادر املشی به همراه کودک 6 ماهه‌اش با اقدام به موقع پلیس از برف و کولاک نجات پیدا کردند.
سرهنگ باقر رجبی، فرمانده انتظامی شهرستان املش گفت: ماموران انتظامی این شهرستان هنگام تسهیل عبور و مرور و کمک به خودروهای گرفتار در برف با فریادهای استمداد زنی مواجه شدند.
رجبی افزود: ماموران با حضور در محل، جان مادر و کودک 6 ماهه گرفتار در برف و کولاک را نجات داده و آن‌ها را با خودروی پلیس به منزل بستگانشان منتقل کردند.
وی گفت: این زن 30 ساله با قطع شدن برق
Macro-management of gas consumption pattern correction
The plan is to integrate macro management of the gas consumption model based on MIG’s comprehensive information and communication technology system in the form of access to macro management information and solutions and to present a plan to reduce energy consumption according to the cultural, media and cultural approach to reducing gas consumption. . In this master plan, looking at the impact of the target audience, it is attempted to explain the value of saving gas and presenting a targeted Islamic saving style.
 In summary, the main goals and presentations of this comprehensive plan are:
۱٫ The possibility of metropolitan planning in the field of gas consumption
۲- Possibility to manage optimal gas consumption
۳٫ Assist in ma

"عقل به تنهایی قادر نیست که بشر را نجات دهد و بزرگترین عیب فرهنگ اروپا اینست که میخواهد با عقل به تنهایی بدون اینکه با روح یا وجدان یا ایمان پیوندی داشته باشد فقط با نیروی عقل کشتی بشریت را از مهلکه نجات دهد. "
اقبال لاهوری

اگر به شما یک فرصتِ توانا و دارا برای نجات دنیا بدهند چگونه دنیا را نجات خواهید داد؟
پاسخ های تان را در بخش نظرات بنویسید تا خدا را چه دیدید، شاید مقبول خدا افتاد و «برنده» شدید و کُل جهان و مردمان داخل و خارج آن تغییر کردند و خدا فرشتگان را آراستند و به ایشان «نشانمان» دادند و گفتند: «دیدید گفتم چیزی می دانم که نمی دانید!؟»
 یقین چهار شعبه  دارد 1 زیرکی روشن بینی 2 رسیدن بحایق 3 عبرت شناسی4 روش پیشینیان پس هرکه روشن. بین شود حقیقت شناس گردد  هر که که بحایق رسد عبرت   شناس شود و هرکه عبرت شناس باشد   سنت وروش را بعهمد وهرکه سنت  شناسد مثل اینستکه با پیشینان بوده و شده و بطربقه ایکه درستتر است هدایت شود ونگاه کند هرکه نجات. یافته بچه وسبله نجات یافته وهر که هلاک  شده برای چه هلاک شده و هماناخدا هر که هلاک نمود تنها بسبب نا فرمانبش هلاک نموده  وهرکه. را نجات  بخشبده 
ژانر فیلم : موسیقی , خانوادگی , هیجانی
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : Muh Chen
نویسنده : --
بازیگران : Mayday, Huang Bo, Wen Shang-Yi, Shih Chin-Hang
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : داستان این فیلم که بیش از دو سال فیلم‌برداری آن زمان برده است درباره‌ی گروه تایوانی بسیار معروف می‌دی می‌باشد که در در چهار قاره و حدود پنجاه و پنج شهر اجرای زنده انجام می‌دهند. این تور زندگی آنها را به صورت پنج ابرقهرمان بازگو می‌کند که
رئیس اداره حفاظت و ایمنی دریانوردی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: یک فروند لنج باری در مسیر دبی - گناوه غرق شد ولی سرنشینان آن نجات یافتند.
به گزارش سفیر جنوب به نقل از مهر؛احسان گلستانی با اشاره به اینکه یک لنج باری در مسیر دبی به گناوه در حرکت بوده و دچار حادثه شده است اظهار داشت: این لنج شش سرنشین داشته که یکی از آنها در بندر دیر پیاده می‌شود.

ادامه مطلب
✨﷽✨
✍ از حضرت موسی (ع) به نقل از  پیامبر اکرم (ص) روایت شده:
حضرت موسی (ع) عرضه داشت: خدایا! قرب و نزدیکی به شما را می خواهم. خداوند فرمود: کسی به من نزدیک می شود که شب قدر بیدار باشد. عرض کرد: خدایا! رحمتت را خواهانم. فرمود: رحمتم شامل کسی می شود که در شب قدر به فقرا و درماندگان ترحّم کند. عرض کرد: خدایا! گذشتن از [پل] صراط را می خواهم.فرمود: عبور از صراط برای کسی است که در شب قدر صدقه ای بدهد.
عرض کرد: خدایا! از درختان و میوه های بهشت می خواهم.فرمود: آن ه
نمایش 1 تا 33 از مجموع 33 عدد
د تاریخ ثبت سررسید بعدی تمدید خودکار وضعیت  
123kharidi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropd
akforoosh.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown

akforooshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
bfrosh.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
camyaab.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
camyabha.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
efrooshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
efroshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
forooshia.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
gilanion.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggl
بخشی از زیارت اربعین: و بذل مهجته فیک لیستنقذ عبادک من الجهالة و حیرة الضلالة...؛ و سیدالشهدا علیه السلام، خون خویش را در راه تو عطا کرد، تا بندگانت را از «جهالت» و «حیرت ضلالت» نجات دهد... که جهالت، غفلتِ عِلمی است و ضلالت، غفلتِ عَمَلی.جهل و ضلالتِ همگان بود برقرارشد خون تو برای نجات بشر، نثارراه سلوک و قرب، چه سهل است با حسینگر کشتیِ سریعِ وصالش شوی سوار
تنها راه نجات مردم عراق از بیکاری ، نا امنی و ...  بستن سفارتخانه (جاسوس خانه) آمریکا و احتمال زیاد عربستان در این کشور می باشد. شاهد این مدعا آن است که آمریکا بزرگترین سفارتخانه اش را در عراق - با پول مردم عراق - ایجاد کرده است .
قایقی کوچک در یک دریای بی انتها.
بلند می‌شود و دور و برش را نگاه می‌کند.
همه چیز بی انتهاست.هیچ چیز مطلق نیست.ثباتی در کار نیست.
قایق کوچک دیگری را می‌بیند.شاید کسی در آن قایق است که بلدِ راه باشد.شاید یک راهنما.شاید نجات.می‌خواهد حرکت کند به سمتش.پارو کنار دستش است.ولی او دل می‌سپارد به جریان باد و موج دریا.بادی که هیچ وقت او را نجات نمی‌دهد.موجی که او را سرگردان تر می‌کند.از قایق نجات دور می‌شود.دیگر نمی‌تواند به آن برسد.خودش را سرزنش می‌
علی احمسی از حضرت باقر ع حدیث کند که فرمود بخدا  سوگند از گناه نجات نیاید ورها نشود جز کسیکه بدان اعتراف کند  کوید ونیز ان حضرت ع فرمود در توبه پشیمانی کافی است  شرح مجلسی ره در قسمت اول حدیث گوید یعنی اعتراف کند که گناه است زیرا کسی که گناهی مرتکب گردد انکار کند که این گناه است وانرا حلال بشمارد چنین کسی کافر است و توبه اش پذیرفته نشود واگر مقصود از اعتراف بگناه توبه باشد پس ممکن است ان را بر نجات کامل یا نجات قطعی حمل کرد زیرا بدون توبه شخص
قانون جذب چیزی را که شما از آن تنفر دارید، تغییر نمی دهد، چرا که تنفر مانع از حدوث تحول می شود. از آنجا که قانون عیناً چیزی را که ما از خود نشر می کنیم به ما باز می گرداند، وقتی ما از چیزی تنفر داریم، قانون جذب متناوباً همان چیز را به شما عرضه می دارد. بدین شکل است که شما از آن نجات نمی یابید. عشق تنها راه نجات است.آنگاه که شما به طور کامل بر آنچه دوست دارش هستید تمرکز کنید، در مسیر یک زندگی زیبا قرار خواهیدگرفت.
این متن رو از یه کانال تلگرامی برداشتم, جالب بود.. البته من اینجوری نیستم ولی بهش اعتقاد دارم و دوست دارم اینجوری باشم
هربار غیر این عمل کردم پشیمون شدم
وقتی چیزی مرا رنج می‌داد، 
در مورد آن با هیچ کس حرفی نمی زدم،
خودم در موردش فکر می‌کردم،
به نتیجه می‌رسیدم 
و به تنهایی عمل می‌کردم.
نه اینکه واقعا احساس تنهایی بکنم، نه...
بلکه فکر می‌کردم که انسان ها در آخر،
باید خودشان،
خودشان را نجات بدهند...
نام فارسی: آیتم
ژانرها: اکشن، تحقیقات، رازآلود، روانشناسی، روایت، قانون، کاراگاهی، ماوراء طبیعی، هیجانی
تعداد قسمت ها: 32
شبکه: MBC
کشور: کره جنوبی
روزهای پخش: دوشنبه, سه شنبه
تاریخ پخش: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
مدت زمان: 35 دقیقه
عنوان بومی: 아이템
دیگر اسامی: Aitem , The Item
کارگردانان: Kim Sung Wook
نویسندگان: Jung Yi Do
خلاصه داستان: کانگ جون (جو جی هون) در ادامه تحقیقاتش برای نجات خواهزاده خود با حوادث عجیب و انسان های با قدرت ماورا طبیعی روبرو
۱۹۱۷ ، فیلمی جنگی و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی سم مندس و با هنرنمایی بندیکت کامبربچ و ریچارد مدن می‌باشد. داستان این فیلم در طول جنگ جهانی اول در جریان است و درباره‌ی سربازان شجاعی است که باید برای نجات جانشان مبارزه کنند و…

منبع : فیلم 1917
لینک تماشای فیلم های 2020 : تماشای آنلاین فیلم
کرونا مثل مشکلات قبلی از بین می رود اما آیا  برخی از ما دوباره به  دوری از راه خدا ادامه می دهیم آیا وقت آن نشده با تضرع به آغوش محبت خدا باز گردیم،  مشکلات دنیا برای این است که ما از خواب غفلت دنیا بیدار شویم .

قُلْ مَنْ یُنَجِّیکُمْ مِنْ ظُلُمَاتِ الْبَرِّ وَالْبَحْرِ تَدْعُونَهُ تَضَرُّعًا وَخُفْیَةً لَئِنْ أَنْجَانَا مِنْ هَٰذِهِ لَنَکُونَنَّ مِنَ الشَّاکِرِین
بگو: آن کیست که شما را از تاریکی‌های بیابان و دریا نجات می‌دهد گاهی که
درختان بخش مهمی از زندگی ما هستند. به محیط زندگی ما زیبایی و آرامش می بخشند، شهرها و معابر ما را زینت می دهند و به بهبود شرایط آب و هو ا کمک می کنند. درختان از خاک در برابر فرسایش مخافظت می کنند و منبع تغذیه و زیستگاه انواع گونه های جانوری هستند. حیات کره زمین و جانداران آن، بدون درخت ممکن نیست. به همین دلیل صرف هزینه و نیرو برای توسعه درخت کاری یک سرمایه گذاری مهم و ضروری محسوب می شود.

ادامه مطلب
دانلود فیلم X-Men Dark Phoenix 2019
ژانر : اکشن, علمی تخیلی, ماجراجویی
کارگردان : Simon Kinberg
ستارگان : James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult
سازندگان : Simon Kinberg,Stan Lee,Jack Kirby,Chris Claremont,John Byrne,Dave Cockrum
مدت زمان : 1 ساعت و 53 دقیقه
داستان فیلم “ققنوس تاریک” در سال 1992 و تقریبا یک دهه بعد از اتفاقات فیلم “X-Men: Apocalypse 2016 / مردان ایکس: آپوکالیپس” رخ می دهد. مردان ایکس در این قسمت با خوفناک ترین و قدرتمندترین دشمن خود
تکلیف کسی که راه رو چهل ساله به طور ظالمانه ای در حق خودش رفته، و زمینه ظلم دیگران در حق خودش رو فرآهم آورده .. و نه کسی می تونه اونو نجات بده و نه به نجات خودش فکر میکنه .. چیییییه؟؟!!! 
کسی که با روش تربیتی مسخ کننده به علاوه جهل و عادت های ویرانگر خودش هر روز ضربه ای مُهلک بر پیکر حیات خودش وارد می کنه، و منفعلانه حیات و زندگی خودش رو دست همه سپرده .. چطور به خودش برمی گرده؟؟؟!!!

وَلَا تَکُونُوا کَالَّذِینَ نَسُوا اللَّهَ فَأَنْسَاهُمْ أَنْف
نام : جومانجی مرحله بعدی 2019
سال ساخت : 2019
 ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، کمدی
 کیفیت : 1080 720 480
خلاصه داستان
 فیلم جومانجی: مرحله بعدی Jumanji: The Next Level : چهار دوست به جومانجی باز می‌گردند تا یکی از آن‌ها را که به بازی کشیده شده را نجات دهند، اما متوجه می‌شوند که هیچ چیز آنطور که انتظار دارند نیست. این بازیکنان باید شجاعت خود را به تست گذاشته و از صحراهای خشک تا کوه‌های برفی عبور کرده تا بتوانند از خطرناک‌ترین بازی دنیا فرار کنند...

ادامه م
نجات دهنده ای که در الاعام وعده داده شد، مسیح یا مسیح بن دیوید نامیده شد. شکی در مورد او وجود ندارد. چه مفهومی داره؟ تمام یهودیان در انتظار ظهور مسیح بودند. اما هنگامی که مسیح متولد شد، آنها بحث کردند که آیا این شخص مسیح است یا خیر. یهودیان نتیجه گرفتند: "ما این را قبول نمی کنیم. اما مسیحیان نتیجه گرفتند: چرا نه؟ او یکی است ". حالا اگر یهودیان بپرسید «چه کسی نجات دهنده است؟» آنها پاسخ خواهند داد: «او مسیح است. "اگر از مسیحیان سؤال کنید، آنها ن
 اگه بخوام در یک کلمه توصیف کنم: "نفس‌گیر" .
‏۱۰ دقیقه ابتدایی فیلم، نبرد ساحلی، همونطور که سربازها زیر رگبار دشمن اجازه نفس کشیدن پیدا نمیکنن، ما هم از حجم تصویر و هیجان، نفسمون بند میاد‌. و اینطوری کارگردان نشون میده ۱۶۰ دقیقه بعدی فیلم رو با چه چیزی مواجه ایم. این روند تند و هیجان انگیز تا انتهای فیلم ادامه پیدا میکنه و در نبرد حفظِ پل به اوج خودش میرسه. کند و آروم میشه زمانی که کاپیتان یک تنه جلوی تانک میایسته.
در پایان، نبرد با نماد و اشا
عناوین اصلی کتاب : چرا دروغ می گوییم؟؛ آثار دروغ ؛ دروغ های مجاز؛ راه نجات از دروغ ؛ سخن پایانی ؛ فهرست کتاب های انتشارات مسجد مقدّس جمکران ؛ پی نوشت ها مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : دروغ/ مولف عزیزالله حیدری. مشخصات نشر : قم: مسجد مقدس جمکران ۱۳۸۹.‬ مشخصات ظاهری : […]
نوشته دانلود کتاب دروغ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
Away 2019,Away 2019 1080p BluRay,انیمیشن Away 2019 با دوبله فارسی,انیمیشن فانتزی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن Away 2019,دانلود انیمیشن اوی 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی Away 2019,دانلود رایگان انیمیشن Away 2019,دانلود زیرنویس فارسی Away 2019,دانلود فیلم Away 2019 زیرنویس فارسی,دور,سایت دوستی ها,کارتون دور ۲۰۱۹,کارتون دور 2019 با کیفیت عالی,
ادامه مطلب
آیا میدونید مجسمه میدون دربندتهران کدوم شخصیت قهرمان ایرانیه؟؟
زمستان ۵۲ سال پیش، یک گروه آمریکایی هواپیماشون در کوه های شمال تهران سقوط می کند! یک چترباز آلمانی رو برای نجات آمریکایی ها می فرستند اما او هم چترش به صخره ها گیر می کند و آویزان باقی می ماند!
در آن زمان یکی از کار آمدترین نیروهای ویژه استاد چتر، کایت و کوهنوردی ارتش، گروهبان "امیر قدم شاهی" برای نجات جان این گروه انتخاب می شود!
او قهرمانانه تمامی گروه را نجات می دهد و در آن زمان
در این مقاله در مورد فریم ورک های بزرگ فرانت اند بزرگ مانند React، Angular، Vue و غیره صحبت خواهم کرد و حتی ویرایشگرهای کدهای محبوب مانند Atom، VS Code، Sublime ... من فقط می خواهم یک لیست از ابزارهایی را که برای سرعت بخشیدن به آنها مفید است به اشتراک بگذارم یک گردش کار توسعه دهنده را بسازید.
بعضی ها احتمالا اکثر این موارد را دیده اند، اما خوشحالم که اگر کسی چیزی جدید و مفید پیدا کند.
این لیست دارای منابع متنوعی است که من آنها را در گروه ها سازماندهی می کنم.

ادا
دانلود فیلم کد ۸ Code 8 2019 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم خارجی کد ۸ Code 8 2019
نام فیلم : کد ۸ Code 8 2019ژانر : جنایی | درام | علمی تخیلیکارگردان : Jeff Chanبازیگران : Stephen Amell, Robbie Amell, Kari Matchettمحصول : آمریکازبان : انگلیسیزمان : ۹۲ دقیقهامتیاز : ۶٫۲/۱۰کیفیت : BluRayفرمت : MKVحجم : ۱۴۰۰ | ۷۵۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : این فیلم علمی تخیلی و مهیج داستان مردی جوان و نا امید را به تصویر می‌ کشد که دارای قدرت‌ های ویژه‌ ای است، اما پس از ارتکاب یک جرم ک
دانلود رایگان فیلم Jumanji The Next Level 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم جومانجی سطح بعدی کیفیت عالی 1080p
دانلود نسخه کم حجم فیلم Jumanji The Next Level 2019
لینک دانلود به زودی ...
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم :
چهار دوست در سرزمین جومانجی گرفتار سخت
ترین راه ها و تله های مرگبار می شوند و باید خود را نجات دهند البته نباید
حیوانات خطرناک و غول پیکر را هم از قلم انداخت ….

ادامه مطلب
دانلود دوبله فارسی فیلم Spider Man Far From Home 2019
خلاصه داستان : قسمت جدید فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه پیتر پارکر و دوستانش در تعطیلات تابستانی به اروپا می روند و آن جا پیتر خود را در تلاش برای نجات دوستانش در برابر یک تبهکار شناخته شده به نام Mysterio می یابد …

رتبه ۷٫۹ از سایت IMDB
فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه در مدت زمان ۲ ساعت و ۹ دقیقه ساخته شده است و ستارگانی همچون Tom Holland,Samuel L. Jackson,Jake Gyllenhaal در این فیلم درخشیدند، فیلم مرد عنکبوتی طرفداران بسیاری د
نقد فیلم نجات سرباز رایان ؛
استیون اسپیلبرگ یکی از مهم‌ترین فیلمسازان چند دهه اخیر هالیوود است که سینما دوستان سراسر جهان معمولا کارنامه درخشان او را با چند اثر شاخص و ماندگار به یاد می‌آورند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توانیم به «فهرست شیندلر» و «نجات سرباز رایان» اشاره کنیم.
اگرچه کارنامه اسپیلبرگ با فراز و نشیب‌هایی همراه بوده و برخی معتقدند که او امروزه دیگر کارگردان مهمی محسوب نمی‌شود، اما...
ادامه مطلب
دلم برای اینجا تنگ است دلم برای وبلاگها تنگ است دلم برای خاطرات روزانه آدمهای معمولی تنگ است دلم برای روزمرگی روزهای خوب وطنم تنگ است. دلم برای شادی های از ته دل بدون نگرانی تنگ است. 
بهار است و باید از ته دل نفس کشید از ته دل خندید از ته دل شاد بود نه که نشودها ولی خیلی سخت شده است خیلی سخت‌تر از قبل. یه روز میشینم تصمیم میگیرم که سعی کنم حواسم به همین اتفاقات روزمره دور و برم باشه تا چند روز حواسم هست و باز بعد دو روز حواسم میرود پی حقوق و اجار
کلاس توجیهی و آموزشی امداد و نجات در روز 5 آذر در مدرسه با حضور عوامل هلال احمر شهرکرد برگزار گردید . در این کلاس آقای نافیان مسئول کمیته آموزش هلال احمر به آموزش دانش آموزان در زمینه حوادث غیر مترقبه و بخصوص زلزله پرداختند. 
یک عکس از چندسال پیش دیدم. آن زمان یک دانش آموز دبیرستانیِ شیفته شریعتی و دنبال حل کردن تناقض عبا و کراوات بودم، با همان مانیفست‌های اسلامی می‌خواستم یک جامعه "آزاد" راه بیندازم. روی یک کاغذ نوشته بودم " آرمان" و صاف چسبانده بودم بالای سرم. سال‌های بلوغ که چشمانم را دوربین کرده بود، برای دیدن آن کاغذ و نوشتهء روی آن مرا عقب و عقب‌تر کشاند، تا آن‌جا که امروز هر ندای وطن‌پرستانه‌ء دیگری را پس می‌زنم و جز نجات زندگیِ خودم و خدمت به خلقی، شا
که آدمایِ دنیایِ تویِ آیینه‌ها، نام نجات‌دهنده‌شونو از کی می‌پرسن؟ که نجات دهنده، مرده است؟ که ما تویِ کدوم آیینه زندگی می‌کنیم که هنوز که هنوزه نتونستیم خودمونو نجات بدیم؟ که بعدش چی می‌شه؟ کی می‌دونه کِی قراره بشکنه این آیینه‌ای که ما توشیم؟ چشم بستیم رویِ آینده. که اونقدر آیینه اینجاست که دیگه نمی‌دونم تصویرِ تویِ کدوم آیینه منم و کجایِ این همه سوالم. که ”من در شب‌ها و روزهای شما زندانی بودم و دَری می‌جستم به شب‌ها و روزهایِ بزر
بسم الله الرحمن الرحیم
تاهمین سال۹۶دنبال ارامش و راحتی بودم..
خسته شده بودم از خودم،ازاینکه چقدر بدبختم،ذلیلم،خوارم،شکسته ام،هیچی نیستم ووو....میخواستم خودمو عوض کنم از اون منجلاب تاریک دربیام،نجات پیداکنم برای خودم زندگی کنم قوی باشم و...بهش دست هم پیداکردم اما چه میدونستم دارم وارد وادی عشق میشم...
عشق سوختن دارد..
سوختن در آتشی که تا خودت را نجات ندهی،نجات نمی یابی...
فکرمیکردم عشق فقط خوش گذراندن هست،به هرحال کسیکه دیدش محدود باشه همین ف
بسم الله الرحمن الرحیم
تاهمین سال۹۶دنبال ارامش و راحتی بودم..
خسته شده بودم از خودم،ازاینکه چقدر بدبختم،ذلیلم،خوارم،شکسته ام،هیچی نیستم ووو....میخواستم خودمو عوض کنم از اون منجلاب تاریک دربیام،نجات پیداکنم برای خودم زندگی کنم قوی باشم و...بهش دست هم پیداکردم اما چه میدونستم دارم وارد وادی عشق میشم...
عشق سوختن دارد..
سوختن در آتشی که تا خودت را نجات ندهی،نجات نمی یابی...
فکرمیکردم عشق فقط خوش گذراندن هست،به هرحال کسیکه دیدش محدود باشه همین ف
دانلود فیلم Spider Man Far From Home 2019 دوبله فارسی

خلاصه داستان : قسمت جدید فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه پیتر پارکر و دوستانش در تعطیلات تابستانی به اروپا می روند و آن جا پیتر خود را در تلاش برای نجات دوستانش در برابر یک تبهکار شناخته شده به نام Mysterio می یابد …

رتبه ۷٫۹ از سایت IMDB
فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه در مدت زمان ۲ ساعت و ۹ دقیقه ساخته شده است و ستارگانی همچون Tom Holland,Samuel L. Jackson,Jake Gyllenhaal در این فیلم درخشیدند، فیلم مرد عنکبوتی طرفداران بسیاری
خودمو جمع‌و جور کنم و دوباره بشم همون ادم سابق؟
بکشم بالا خودمو از این سیاهی‌ها و محو بشم تو روشنایی..
حالا می‌فهمم تنهایی و تاریکی درد نیست. وابستگیه!
ادمو تو خودش غرق میکنه،محدود میکنه و دست‌وپاشو می‌بنده!
و بد ماجرا اینجاست که ما عاشق این محدودیت می‌شیم.
گیر میکنیم تو تله و دست‌وپا می‌زنیم . اونقدر که میشه کار هر روزمون.
دست و پا زدن و سر کردن با تنهایی و تیک‌تاک عقربه‌های ساعت.
به خودمون که میایم می‌بینیم ماه هاست اینجاییم! 
کی قراره
دانلود فیلم Ne Zha 2019
ژانر : اکشن, انیمیشن, خانوادگی, فانتزی, ماجراجویی, هیجان انگیز
کارگردان : Yu Yang
ستارگان : Hao Chen, Joseph, Mo Han, Yanting Lü
کشور : چین
سازندگان : Yu Yang,Yunyun Wei
مدت زمان : 1 ساعت و 50 دقیقه
داستان در مورد پسری است که با قدرت های فرا انسانی متولد شده و اکنون برای مبارزه با شیاطین و نجات جامعه استخدام می شود
ادامه مطلب
با این معدن می‌توان ایران را از فقر نجات داد؟!

چندی است که در فضای مجازی گزارشی تصویری همراهِ با این توضیح دست به دست می‌چرخد: «غولِ طلای خاورمیانه در ایران که سالانه ۲۷ میلیون تُن سنگِ طلا از آن استخراج می‌شود. بزرگ‌ترین معدنِ استخراجِ طلا که فقط با طلای همین یک معدن می‌شود کلِ ایران را از فقر نجات داد. این سرزمینِ طلایی در شهرِ تکابِ آذربایجانِ غربی قرار دارد. این معدن سالیانه ۱۰ تُن طلای خالص می‌دهد که از این نظر جزو ۱۰ معدنِ طلاییِ ب
عصر امروز جمعه 22 شهریور 98، مرد ۳۵ ساله افغانی کارگر در استخر ذخیره آب کشاورزی واقع در جاده حبیب آباد شهرستان برخوار که چاه آن متعلق به یکی از اهالی شهر دستگرد بود غرق شد و جان باخت.سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در این خصوص بیان نمود: این حادثه در ساعت ۱۶ و ۳۹ دقیقه و در کانال آبرسانی غرب اصفهان رخ داده و تیم امداد و نجات غواصی در محل حاضر شدند اما متاسفانه فرد حادثه دیده پیش از نجات فوت کرده بود. علت غرق شدگی این فرد هنوز
تنها راه نجات از هلاکت در دوران غیبت مولایمان، حضرت صاحب الزمان علیه السلام
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است که امام حسن عسکری علیه السلام فرمودند:
وَ اللَّهِ لَیَغِیبَنَّ غَیْبَةً لَا یَنْجُو مِنَ الْهَلْكَةِ فِیهَا إِلاّ مَنْ ثَبَّتَهُ اللَّهُ عَلَى الْقَوْلِ بِإِمَامَتِهِمْ، وَ وَفَّقَهُ‏ لِلدُّعَاءِ بِتَعْجِیلِ الْفَرَج‏.
به خدا قسم! فرزندم مهدی، غیبتی خواهد داشت که کسی از هلاکت در آن نجات نمی‌یابد مگر کسی که خداوند وی ر
Ne Zha 2019 1080p BluRay,انیمیشن Ne Zha 2019 دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Ne Zha Zhi Mo Tong Jiang Shi 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن چینی نژا 2019,دانلود انیمیشن نژا Ne Zha 2019,دانلود رایگان انیمیشن Ne Zha 2019,دانلود زیرنویس فارسی Ne Zha 2019,دوبله فارسی فیلم Ne Zha 2019,فیلم نژا Ne Zha 2019 با دوبله فارسی,کارتون Ne Zha 2019 زیرنویس فارسی,نژا,نه ژا,نه‌ژا,
ادامه مطلب
هنوز دیر نشده ،هر چند پا هایم در مرداب روزمرگی ها گرفتار است ،
اما " تو " می توانی طناب نجات من باشی ...
فقط کافیست از من بخواهی ،
صاف و پوست کنده بگویی ،
و مهربانانه بگویی ،
عزیزم ، پاهایت را در بیاور ...
آن وقت خواهی دید که بال هایی بر روی شانه هایم سوار خواهد شد ،
که مرا نجات خواهد داد ...
" تو " می توانی دست خدا باشی ...
اما ...
اما من نمی توانم منتظر باشم . مرداب فعال است و شاید ،
شاید که تو هم مانند من در مرداب گرفتار شده باشی ...
این من هستم که باید خودم ر
دانلود رمان جان جانان نودهشتیا
دانلود رمان جان جانان نودهشتیا
نام کتاب:‌ جانِ جاناننویسنده : یاسمن بیگی کاربر نودهشتیاژانر : عاشقانه _ درام _ معمایی _ پایان خوشخلاصه:سخته!سخته که بدونی، لحضات آخر زندگیته!سخته که این رو بدونی و نتونی کاری برای نجات جونت انجام بدی!سخته که به یاد گناه های گذشته بیوفتی؛ ولی نتونی جبران کنی!سخته که بدونی، زمانی برای جبران نداری!سخته!خیلی سخت…. پایان خوش.
ادامه مطلب
راه نجات کشور تنهاولای رهبر/او حجت الهی هم وارث پیمبر/با اتحاد حولش پیروز وسربلندیم/سیدعلی دلها ازنسل پاک حیدر/عمارگونه باید سرباز رهبری شد/سیمای خوب ایشان باشد نشان کوثر/او وارث حسین ومحبوب اهل بیت است/برگو به دشمنانش خوار وخفیف وابتر/این انقلاب ونهضت آغاز بر ظهور است/دربین شخصیتها آقای ماست سرور/درفتنه ها خروشد با آن بصیرت خود/دشمن شکست خورده ازفتنه های دیگر/راه امام و رهبرمیثاق باشهیدان/آموخته ولایت راه خدا وبرتر/ایران ماولایی اندر رک

استانیسلاو پتروف، مردی است که می گویند «یک بار دنیا را نجات داده است». در بیست و هشتم سپتامبر سال هزار و نهصد و هشتاد و سه استانیسلاو پتروف در یکی از ستادهای فرماندهی مسکو مشغول به خدمت بود که یکی از رادارها به یک باره اعلام کرد که پنج موشک قاره پیما با کلاهک هسته ای از سوی ایالت متحده به سمت شوروی شلیک شده است. پروتکل نظامی شوری و ارتش سرخ به گونه ای است که در این گونه شرایط باید دست به حمله متقابل و تلافی جویانه بزند.اماپتروف به جای گزارش

پیر روشن ضمیر مرحوم ابوموسی محیی (ره) از شاگردان آقا سید هاشم حداد :

آقای قاضی فرموده بود : یکی از فقها و علمای بزرگ را خواب دید و از او سببِ نجات را پرسید ، گفته بود : یک روز در کوچه ای رد می شدم ، پسر بچه ای گریه می کرد و سیب می خواست ، ولی مادرش قادر به خرید سیب نبود . مقداری سیب خریدم و به آن مادر و پسر دادم . پسر خوشحال شد و خوشحالی این پسر باعث نجات شد .

عطش حضور ، ج ۱ ، ص ۳۱

سئو 2019 ، سئو این راهنمای نهایی برای بهینه سازی موتورهای جستجو (seo) در سال 2019 است.
و اجازه دهید درباره چیزی چیزی روشن بگویم:
این یک پیش بینی  "SEO در سال 2019" نیست.
بله، من اهداف مهم SEO را برای 2019 پوشش خواهم داد.
اما شما همچنین خواهید دید که استراتژی هایی که در حال حاضر کار می کنند ... و در سال 2019 حتی بهتر عمل خواهند کرد.
بنابراین اگر شما به دنبال جستجو در این سال خود هستید، این راهنما را دوست خواهید داشت.
ادامه مطلب
نجات باقروف گدن بیری
دانلود آهنگ ترکی گدن بیری از نجات باقروف
Nicat Bağirov – Geden Biri
دانلود آهنگ ترکی نجات باقروف به نام گدن بیری
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و ۳۲۰

دانلود آهنگ جدید نجات باقروف به نام گدن بیری

.:( دانلود تمامی آهنگ نجات باقروف ):.

کانال تلگرامی مدیس موزیک
https://t.me/medismusic
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت مدیس موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.

برای دانلود آهنگ کلیک کنید
ژانر : اکشن | ماجراجویی | ترسناک
محصول :  آمریکا
زبان: دوبله فارسی
کارگردان : Alexandre Aja
بازیگران : Kaya Scodelario, Barry Pepper, Ross Anderson
خلاصه داستان : هیلی کلر هنگام تلاش برای نجات پدرش در یک طوفان شدید ، متوجه می‌شود که او در یک خانه پر از آب به دام افتاده است و باید برای نجات جانش با تمساح‌ها مبارزه کند
DOWNLOAD 
دانلود رایگان فیلم مرز سه گانه با دوبله فارسی Triple Frontier 2019 WEB-DL
فیلم سینمایی مرز سه گانه ۲۰۱۹ با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام فیلم: مرز سه گانه – Triple Frontier | ژانر: اکشن، جنایی، ماجراجویی | تاریخ انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 02:05:52 | زیرنویس فارسی: ندارد
حجم: 2.2 گیگابایت + 1.1 گیگابایت + 564 مگابایت | امتیاز: 6.5 از 10
خلاصه داستان:فیلم داستان پنج کهنه سرباز و دوست قدیمی را روایت می‌کند که برای یک سرقت بزرگ به آمریکای جنوبی می‎روند. اما هنگ
راه نجات از گرفتاریها از زبان بزرگان دین:
نقل اول:
✍️آیت الله مجتهدی (ره) ؛
✍️استغفار زیاد،  ۴ خاصیت دارد :رهایی از غم و اندوهاحساس امنیتنجات از تنگناهازیاد شدن رزق و روزی

نقل دوم:
آقا سید ابوالحسن علی رضوی کشمیری گفت:"عموزاده‌ام آیت‌الله سید عبدالکریم کشمیری فرمود: یخچال نداشتم. به حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) رفتم و از آن حضرت یخچال خواستم. به منزل که برگشتم دیدم دربِ منزل، گاری ایستاده و یخچال آورده است. گفتم از کجا آورده‌ای؟ گفت:
نجات، غایت اساسی ادیان است که بسته به زمینه های فرهنگی مختلف از دینی تا دین دیگر معانی متفاوتی به خود می گیرد. در چارچوب هر یک از سنت های دینی نیز مفهوم نجات دچار تحول وتغییر می گردد. در تاریخ سه دین ابراهیمی و به خصوص در تاریخ سنت اسرائیلی، شاهد مراحل مختلف تحول مفاهیم دینی و از جمله مفهوم نجات می باشیم. یکی از مؤلفه های اصلی این مفهوم در سنت های مذکور، منجی محور بودن آن است، یعنی در قیاس با برخی ادیان شرقی، نه خودانسان بلکه خداوند عهده دار عم
ژانر : اکشن, کمدی
کارگردان : Sang Geun Lee
ستارگان : Du-shim Ko, In-hwan Park, Jung-suk Jo, Yoon-ah Im
کشور : کره جنوبی
سازندگان : Sang Geun Lee
مدت زمان : 1 ساعت و 43 دقیقه
یک دود سفید رنگ که حاوی یک نوع گاز سمی است در شهر سئول در کره جنوبی پخش می‌شود. در این میان یک صخره‌نورد سعی می‌کند تا گروهی از مردم را نجات دهد اما...
ادامه مطلب
2019-05-05یکشنبه
منابع کودک

https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/163000.pdf                https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162996.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162994.pdf                https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/163010.pdf

منابع نوجوان
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162997.pdf              https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162998.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162999.pdf
منابع بزرگسال

https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162978.pdf                 https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162977.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162980.pdf                 https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162979.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/2
در معرفی بازی موبایل امروز، به‌سراغ یک بازی اکشن پلتفرمر رفته‌ایم که شاید داستانی درگیر کننده نداشته باشد، اما گیم‌پلی آن به‌گونه‌ای است که می‌تواند لحظات هیجان‌انگیز و سرگرم کننده‌ای را ارائه دهد. بازی اندروید و آیفون Apple Knight، ساخته استودیو Limitless، یک بازی اکشن پلتفرمر با طراحی‌های هشت بیتی است که سعی دارد یک تجربه ساید اسکرولر هیجان‌انگیز را در دسترس کاربران قرار دهد. از نظر داستانی، بازی آیفون و اندروید Apple Knight روایت‌گر داستان ک
اگه دقت کنیم در طول روز فرشته های نجات زیادی رو میبینیم که به کمک ما میان 
دیروز ماشین جای بدی پارک کرده بودم سر پیچ خیابون و رفتم داروخانه خرید کردم چندتا خریدم هم دستم بود و میخواستم از عابر بانک برای دیجی کالا هم پول کارت به کارت کنم . رفتم کنار عابر بانک یهو دیدم یه پسری اومد بعد من ایستاد .یه طور خاصی نگاه میکرد .نگاهش با همه آدمها فرق داشت . واریز کردم قبض رو گرفتم و سریع رفتم. دیدم همون آقا صدایم میکنه خانم محترم ، خانم محترم … کارتتون رو
تنها راه نجات از هلاکت در دوران غیبت مولایمان، حضرت صاحب الزمان علیه السلام
◾️ شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است که امام حسن عسکری علیه السلام فرمودند:
وَ اللَّهِ لَیَغِیبَنَّ غَیْبَةً لَا یَنْجُو مِنَ الْهَلْکَةِ فِیهَا إِلاّ مَنْ ثَبَّتَهُ اللَّهُ عَلَى الْقَوْلِ بِإِمَامَتِهِمْ، وَ وَفَّقَهُ‏ لِلدُّعَاءِ بِتَعْجِیلِ الْفَرَج‏.

به خدا قسم! فرزندم مهدی، غیبتی خواهد داشت که کسی از هلاکت در آن نجات نمی‌یابد مگر کسی که خداو
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شناسایی ۸۰۲۶ نفر با علائم مشکوک به کرونا در مبادی ۱۹ استان خبر داد.
مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره خروج ۸.۵ میلیون نفر از ۱۹ استان کشور با بیش از ۲.۸ میلیون خودرو طی روزهای گذشته گفت: جزئیات این آمار به این صورت است که به عنوان مثال یک خودرو یا یک شخص از قم عبور می‌کند و یک مرتبه در آنجا شمارش می‌شود، سپس به تهران می‌رسد و یکبار دیگر شمارش شده و تا به کرج می‌رسد باز هم ش
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
کیفیت : Web-Dl 1080p
ژانر : اکشن, جنایی, درام, علمی تخیلی, ماجراجویی, هیجان انگیز
کارگردان : Stefon Bristol
ستارگان : Astro, Dante Crichlow, Eden Duncan-Smith, Marsha Stephanie Blake
سازندگان : Fredrica Bailey,Stefon Bristol
مدت زمان : 1 ساعت و 24 دقیقه
سی‌جی و سباستین بهترین دوست‌های یکدیگر هستند که پس از کشته شدن برادر سی‌جی با ساختن یک ماشین زمان تلاش می‌کنند جان برادر سی‌جی را نجات دهند…
ادامه مطلب
ویروس کرونا علی رغم درد و رنج هایی که به جسم و روان ما وارد می‌کند می‌تواند همچون بسیاری از درد و رنج ها برای بشر تجربه و عبرت هایی را به همراه داشته باشد. در این میان آنچه بیش از همه ذهن مرا به خود مشغول کرده همه گیر بودن این بیماری است. بسیار کم پیش آمده یک ویروس تقریبا برای همه کس و همه جا تحدید باشد. تقریبا هیچکس از شر این بیماری در امان نیست. کرونا غنی و فقیر، حاکم و محکوم، مستکبر و مستضعف، دیندار و بی دین، خداباور و خدا ناباور نمی شناسد همه

فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه، این فیلم بیست و سومین فیلم در دنیای سینمایی مارول محسوب می شود که توسط جان واتس کارگردانی شده است و محصول کشور آمریکا در سال 2019 می باشد. این فیلم ژانری ماجراجویی، هیجان انگیز و علمی تخیلی دارد. بازیگرانی چون تام هلند، جیک گیلنهال و ساموئل لکس جکسون در این فیلم بازی می کنند. داستان فیلم از آنجا شروع می شود که پیتر پارکر برای گذراندن تعطیلات تابستانی به همراه چندنفر از دوستانش به اروپا می روند، ولی در آنجا متوجه
لبیک سوی مهدی راه نجات دین است/درفتنه وحوادث مشکل گشا چنین است/اندر زمانه ما دشمن پراز جنایت/اصلاح در درون کن سرمایه ات همین است/تاانقلاب مهدی یک گام آخرآمد/برنعمت ولایت بسیار آفرین است/کاشانه بصیرت لازم برای شیعه است/بهرنبرد آخر عمار همنشین است/بنگر عراق وشام واندر یمن چه باشد/ایران زسربلندی آوای سرزمین است/بهرظهور مهدی بایدکه شد مهیا/اینک زمان عزت برکل مسلمین است/
سال تولید : ۲۰۱۹
محصول کشور :  هند
ژانر : اکشن,درام
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۸٫۸
کیفیت : Web-dl 720p
کارگردان: Vetrimaaran
ستارگان: Dhanush,Manju Warrier,Prakash Raj
خلاصه فیلم : فیلم داستان یک پسر جوان را به تصویر می‌کشد که یک نفر را به قتل می‌رساند ، در این میان پدر کشاورز او که شخصیت خوبی دارد در تلاش است تا فرزندش را نجات دهد ، اما در این بین ماجراهایی رخ می‌دهد که…
ادامه مطلب
برای خیلیامون این وبلاگ شده تنها نقطه ی امن دنیا یه نقطه امن لا به لای زندگیمون: شبیه تنها دیوارِ با دَر اطرافمون برا خلاصی از دست جنب و جوشهای بیخود، جنگای داخلی، سقوطای بی مرگ، خنده های زورکیِ حال بهم زن و تنها راه نجات از دست این سکوت کُشنده.
- پیدا شدن یه دوست جدیدو میشه به فال نیک گرفت
- یه زمانهایی رو هم باید به یادآوری آینده اختصاص داد
- چرا بیشتر مواقع ترجیح میدیم به جای پله از مسیر مخصوص معلولا استفاده کنیم؟
- کم نیستن کسایی که فقط سیگار
برای خیلیامون این وبلاگ شده تنها نقطه ی امن دنیا یه نقطه امن لا به لای زندگیمون: شبیه تنها دیوارِ با دَر اطرافمون برا خلاصی از دست جنب و جوشهای بیخود، جنگای داخلی، سقوطای بی مرگ، خنده های زورکیِ حال بهم زن و تنها راه نجات از دست این سکوت کُشنده.
- پیدا شدن یه دوست جدیدو میشه به فال نیک گرفت
- یه زمانهایی رو هم باید به یادآوری آینده اختصاص داد
- چرا بیشتر مواقع ترجیح میدیم به جای پله از مسیر مخصوص معلولا استفاده کنیم؟
- کم نیستن کسایی که فقط سیگار
Escape Room (2019)
شش غریبه تحت شرایطی غیر قابل کنترل با یکدیگر رو به رو می‌شوند و برای نجات باید از هوششان استفاده کنند …

ژانر: درام ، علمی-تخیلی ، معمایی
محصول کشور: آفریقای جنوبی , آمریکا امتیاز منتقدین: 48/100 کارگردان: Adam Robitel بازیگران: Deborah Ann Woll , Taylor Russell , Tyler Labine مدت زمان: 1 ساعت و 39 دقیقه تاریخ انتشار: 4 January 2019 امتیاز IMDb: 6.4/10 از میانگین 16,724 رأی رده سنی: PG-13 زبان: انگلیسی

کیفیت: HDRip 720p |
حجم: 801 MB |
فرمت: mkv |
بخش پایانی آخرین مقاله استیگلیتز(برنده جایزه نوبل اقتصاد)
⭕️The only way forward, the only way to save our planet and our civilisation, is a rebirth of history. We must revitalise the Enlightenment and recommit to honouring its values of freedom, respect for knowledge and democracy.
♦️تنها راه پیش رو ، تنها راه نجات زمین و تمدن ما ، تولد دوباره تاریخ است. ما باید روشنگری را احیا کنیم،  به ارزش های آزادی پایبند باشیم و به دانش و دموکراسی احترام بگذاریم.
revitalise احیا کردنEnlightenment روشنگریfreedom آزادیknowledge دانشdemocracy مردم سالاری
@financialdictionary
Daughter 2019 1080p BluRay,انیمیشن دختر Dcera 2019 با دوبله فارسی,انیمیشن کوتاه Daughter 2019,انیمیشن نامزد اسکار 2020,دانلود انیمیشن Dcera 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Dcera 2019,دانلود رایگان انیمیشن Daughter 2019,دانلود زیرنویس فارسی Daughter 2019,دختر,فیلم Daughter 2019 با زیرنویس فارسی,فیلم کارتونی Daughter 2019,کارتون دختر Dcera 2019,
ادامه مطلب
در تاریخ هشتم مهرماه نود و هشت (روز بزرگداشت مولانا) منتشر شد.

کتابم منتشر شد: "عاشقانه‌ای از کوی دانشگاه تهران"این اثر شامل ۴۱ دیالوگ و ۱۰ دلنوشته ست. دیالوگ‌ها طی این دو سال (۹۶ الی ۹۸) بین من و بچه‌ها توو محیط خوابگاه (کوی دانشگاه) رد و بدل شده و هرکدوم به نحوی رنگ و بوی عشق داره و تماما واقعی هستن. دلنوشته‌ها هم گلچین یادداشت‌های من از این دو ساله.__________________________مظاهر.نوشت ۱: ایده نگارش این اثر از کتاب "لطفا یکی مرا از مرگ نجات بدهد" تالیف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اینجا همه چی در همه